جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهمناطق آزاددیدار هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان منطقه آزاد انزلی با...

دیدار هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان منطقه آزاد انزلی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان منطقه آزاد انزلی با آقای عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کردند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی، اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان منطقه آزاد انزلی با آقای عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کردند.

طی این دیدار صمیمانه که در دفتر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و با حضور معاونان سازمان صورت پذیرفت، اعضای هیئت مدیره انجمن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار امانی رییس فقید انجمن به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

برخی از مواردی که اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در میان گذاشتند به شرح زیر است:

– درخواست نامگذاری یكی از اماكن یا خیابان‌های منطقه به نام سردار امانی رییس فقید انجمن

– تغییر نگاه مدیران سازمان منطقه آزاد به بخش خصوصی

– تعامل بیشتر جهت جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی

– پرهیز از گروه بندی و نگاه حزبی به تشكلهای بخش خصوصی و فعالان اقتصادی منطقه

– رفع موانع تولید کنندگان

– لزوم دیدارهای تخصصی با مدیرعامل محترم و معاونین سازمان

– لزوم هم افزایی بخش دولتی و خصوصی در پیشبرد امور منطقه

– رفع مشکلات به وجود آمده پیرامون ایجاد شهرک صنعتی شماره ۳

– تسهیل پروتکل ها جهت حضور سرمایه گذاران بویژه خارجی

– جلوگیری از دخالت سازمان‌های بیرونی در محدوده منطقه آزاد و توجه ویژه به حفظ سرمایه گذاران فعلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز در این دیدار ضمن تشكر از زحمات بخش خصوصی به ویژه انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان اظهار داشت: فلسفه وجودی ما به عنوان مسوولان دولتی این است كه در خدمت بخش خصوصی باشیم، نه اینكه مدیر آنان باشیم. وی افزود: مجموعه منطقه آزاد و همه معاونین می‌بایست در بستر پاسخگویی به تولیدکنندگان حاضر شوند و مانند یک ارباب رجوع نسبت به شما برخورد داشته باشند.

دكتر فرهادی با اشاره به اینکه آینده انزلی بسیار درخشان خواهد بود گفت: هر سرمایه گذاری که در منطقه آزاد انزلی انجام می‌شود، می‌بایست در ابتدای امر برای مردم انزلی و بعد برای سایر شهرهای گیلان اشتغالزایی به وجود آورد.

وی با تاکید براینکه رابطه سرمایه گذاران با سازمان منطقه آزاد باید دو طرفه باشد گفت: اگر سرمایه گذار نباشد منطقه آزادی شکل نمی‌گیرد و اگر منطقه آزادی نباشد سرمایه گذار و تولیدکننده نمی‌تواند وجود داشته باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی افزود: اگر شما سرمایه گذاران و تولیدکنندگان به منطقه آزاد انزلی کمک نکنید، شاهد رشدی نخواهیم بود و اگر رشدی حاصل نشود اولین ضرر به شما سرمایه گذاران در توسعه کسب و کارتان می‌رسد.

فرهادی سازمان منطقه آزاد انزلی و انجمن سرمایه گذاران را یک خانواده برشمرد و تصریح کرد منطقه آزاد انزلی خانه اول همه ماست و همه ما به عنوان یک خانواده وظیفه مان این است که حرمت آن را حفظ کنیم و نگذاریم عیوب آن، بیرون از منطقه بیان شود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر