کتاب دیوانگان ثروت ساز با ترجمه شادی حسن پور به سوالی می‌پردازد که اکثر افراد تازه کار به دلسردی، توانایی پاسخگویی به آن را ندارند، سوالی با عنوان:

چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی بشویم؟

این کتاب می‌تواند یک دستورالعمل کافی برای شروع، همراهی و ادامه راه باشد و در نهایت به سودرسانی شما کمک کند. اگر ایده ای داشته باشید ولی آن را به تعویق بیندازید و استفاده نکنید به هیچ عنوان فرد خلاقی محسوب نمی‌شوید.

پس در این اقتصاد پر چالش برای خودتان امنیت و تضمین شغلی ایجاد کنید. شاید در قرن های گذشته خبری از تکنولوژی و استفاده از تکنولوژی نبوده است ولی امروزه و با طلوع عصر جدید، شما آسان تر می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

کتاب دیوانگان ثروت ساز با بیان سرنوشت و تجربیات خود ِدارن هاردی و همچنین سایر افراد نامدار و مشهور این حرفه، به بیان راهکارهای کلیدی می‌پردازد که در ابتدای مسیر به شما کمک بزرگی می‌کند.

اولین نقطه این قطار وحشت کارآفرینی، تصمیم گیری است. سوالاتی با عنوان: (شما چه کار کردید؟ چطور به اینجا رسیدید؟ و امثال این موارد). با خودتان روبه رو بشوید، شما این سوالات را در زمان حال از خود می‌پرسید اما در آینده  به خودتان چه پاسخی خواهید داد؟

آیا نمی خواهید پاسخ هایی نظیر: (من از زمان بهترین سود را بردم یا زندگی کامل و موفقی را تجربه کردم و… ) از خودتان بشنوید؟

پس بهتر است بدانید شما به عنوان یک کارآفرین باید بیشتر از یک فرد عادی تلاش کنید و بدانید اولین عامل در ساخت کسب و کار موفق این است که باید عاشق باشید در این صورت است که علاوه بر یادآوری تاریخ روز تولدتان، روزی که هدفتان را برای اجرای کسب و کارتان ایجاد کردید، به خوبی به یاد خواهید آورد پس درست انتخاب کنید تا با فروش پادشاهی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید