پنجشنبه, شهریور 30, 1402
21.9 C
Rasht
خانهمناطق آزادمخالفت سعید محمد با آیین نامه واردات خودرو

مخالفت سعید محمد با آیین نامه واردات خودرو

دبیر شورای عالی مناطق آزاد ضمن انتقاد از مصوبه اخیر واردات خودرو، خواستار بازنگری در آن شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در آئین بهره‌برداری و شروع عملیات اجرایی پروژه‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مخالفت خود را با آیین نامه واردات خودرو اعلام کرد و گفت: جای سرزمین اصلی و مناطق آزاد عوض شده است و این اشتباهات در قانون گذاری برای مناطق آزاد، سم مهلک سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی کشور است.

سعید محمد در این مراسم که ظهر پنجشنبه ۱۰ شهریور در دفتر معاون اول رئیس جمهور و با حضور ویدئو کنفرانسی ۹ منطقه آزاد و ویژه اقتصادی جهت بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۷۱ پروژه برگزار شد، اظهار داشت: در مصوبه اخیر واردات خودرو مشوق‌های در نظر گرفته شده برای سرزمین اصلی بیش از مناطق آزاد است و برای مناطق آزاد محدودیت بیشتری نسبت به سرزمین اصلی در نظر گرفته‌اند.

وی در ادامه از نگاه کارشناسی و نقد فنی و قانونی به این مصوبه سخن گفت و ضمن بیان اشکال‌های این مصوبه و اجحاف در حق مناطق آزاد که در نهایت بهبود وضعیت اقتصاد کلان کشور را با مشکل مواجه می‌سازد، خواستار بازنگری جدی در مصوبه اخیر شد. سعید محمد از معاون اول رئیس جمهور خواست تا به احیای نقش مؤثر و حیاتی مناطق آزاد در واردات خودرو توجه شود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر