دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسسهام عدالت بازماندگان حمایتی در انتظار تصویب دولت

سهام عدالت بازماندگان حمایتی در انتظار تصویب دولت

به گفته رئیس سازمان خصوصی‌سازی، مصوبه هیأت دولت برای تخصیص سهام عدالت به بازماندگان دو دهک تحت پوشش نهادهای حمایتی در انتظار تصویب نهایی دولت قرار دارد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، حسین قربانزاده در مورد آخرین وضعیت سهام عدالت بازماندگان حمایتی ‌گفت: سهام عدالت تکمیلی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دولت مورد تصویب قرار گفت. بعد از آن یک ایراد حقوقی به آن مصوبه وارد شد و برای رفع این ایراد به معاونت حقوقی رئیس‌جمهور ارجاع گردید.

وی افزود: در حال حاضر مصوبه سهام عدالت بازماندگان حمایتی در مرحله رفع ایراد حقوقی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری قرار دارد. بعد از آن باید دوباره دولت مصوب کند و برای اجرا به سازمان خصوصی‌سازی ابلاغ شود.

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی ضمن اشاره به آمادگی سازمان خصوصی‌سازی، ادامه داد: افراد مشمول به تعداد 3.5 میلیون نفر بازمانده سهام عدالت از دو دهک کم‌درآمد شناسایی شده و اطلاعات آن‌ها موجود است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سهام دولت برای اختصاص به دو دهک کم‌درآمد هم شناسایی شده است و فقط منتظر مصوبه اصلاحی دولت هستیم. اگر ایراد حقوقی به مصوبه سهام عدالت بازماندگان حمایتی رفع شود، مراحل اختصاص سهام عدالت به دو دهک کم‌درآمد آغاز خواهد شد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر