سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانههشتگ مجلسدرخواست از دولت برای کاهش قیمت اینترنت

درخواست از دولت برای کاهش قیمت اینترنت

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت انتظار داریم در رابطه با زیرساخت‌ها و افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی و کاهش قیمت‌های تمام شده اینترنت اقدامات جدی انجام دهد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، غلامرضا نوری قزلجه ضمن اشاره به کاهش سرعت اینترنت و افزایش قیمت اینترنت اظهار داشت: با توجه به پیشرفت در حوزه تکنولوژی و IT انتظار مردم و کاربران این است که حداقل ماهانه و به صورت فصلی ارائه خدمات در حوزه اینترنت بهبود یابد. اما عملا آنچه کاربران تجربه می‌کنند طی شدن یک مسیر برعکس است.

وی افزود: مردم از کندی سرعت اینترنت گلایه مند هستند. سرعت اینترنت پایین آمده، دسترسی‌ها سخت‌تر شده و در عین حال قیمت اینترنت افزایش پیدا کرده است. حال این‌که انتظار می‌رود با توجه به تیراژ بالای روزانه استفاده کاربران و پیشرفت تکنولوژی با کاهش هزینه استفاده از اینترنت مواجه باشیم نه این‌که کماکان شاهد افزایش قیمت در این حوزه باشیم.

نوری اضافه کرد: نه تنها تسهیل در دسترسی‌ها در حوزه فضای مجازی و سایت‌ها اتفاق نمی‌افتد، بلکه ما هم به عنوان یک کاربر این وضعیت را لمس می‌کنیم که قیمت اینترنت افزایش یافته و دسترسی‌ها هم سخت‌تر شده است. انتظار داریم با گذشت یک سال از عمر دولت سیزدهم، دولت زیرساخت‌ها را ارتقاء دهد و با افزایش پهنای باند و تسهیل دسترسی‌ها شاهد کاهش قیمت‌های تمام شده و انجام اقدامات جدی باشیم نه این‌که برعکس کیفیت استفاده از اینترنت و سرعت کاهش یابد.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در پایان گفت: این فراکسیون موضوع کاهش سرعت اینترنت و به دنبال آن کم شدن دسترسی به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف را از طرق گوناگون پیگیری خواهد کرد و این را به عنوان اولویت‌ها و برنامه‌های کاری‌اش لحاظ می‌کند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر