سه شنبه, مهر 4, 1402
20.4 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهنحوه دریافت وام قرض الحسنه اربعین ۳ تا ۵ میلیون تومانی

نحوه دریافت وام قرض الحسنه اربعین ۳ تا ۵ میلیون تومانی

وزیر اقتصاد اعلام کرد: برای ثبت درخواست وام سفر به عتبات کافی است سرپرست خانوار در سامانه سماح تقاضای خود را اعلام کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، سیداحسان خاندوزی در خصوص اعطای وام قرض الحسنه اربعین اظهار کرد: با دستور رئیس جمهور برای کاهش هزینه‌های زوار اربعین مقرر گردید شبکه بانکی تا سقف ۵ میلیون تومان برای خانواده‌های عازم عتبات و ۳ میلیون تومان برای زائران انفرادی تسهیلات قرض الحسنه بپردازد.

وی افزود: درخواست و واریز این تسهیلات بدون نیاز به حضور در شعبات بانکی صورت خواهد گرفت و مبلغ وام به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود. با هماهنگی سازمان‌های هدفمندی یارانه‌ها، حج و زیارت، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی اقساط این تسهیلات از حساب یارانه سرپرست خانوار کسر خواهد شد.

وزیر اقتصاد گفت: برای درخواست وام قرض الحسنه اربعین فقط کافیست سرپرست خانوار در سامانه سماح تقاضای خود را اعلام کند. این تسهیلات بعد از دو روز به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

خاندوزی خاطرنشان کرد: تسهیلات زیارت اربعین همه زواری که تا روز اربعین خروج آن‌ها قطعی خواهد شد را دربرمی‌گیرد. نرخ سود وام قرض الحسنه اربعین ۴ درصد بوده و هم امکان بازپرداخت به صورت عادی وجود دارد و هم اینکه به شکل خودکار از یارانه سرپرست خانوار کسر شود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر