جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشدرخشش هپی لند در جشنواره ملی حاتم

درخشش هپی لند در جشنواره ملی حاتم

چهارمین جشنواره ملی حاتم در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، چهارمین جشنواره ملی حاتم با محوریت تجلیل از برندها و بنگاه‌های برگزیده اقتصاد کشور بر اساس ارزش افرینی ملی، با مشارکت کامل بخش خصوصی و دولتی و سایر ارکان نظام در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

این رویداد کشوری با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور در حالی برگزار شد که از برگزیدگان اجرای پروژه‌های شاخص ملی، طرح‌های مطالعاتی و تحقیقاتی موفق، فعالیت‌های تحقیق و توسعه شاخص و در قالب اعطای نشان ملی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی  شد.

در این بین هلدینگ هپی لند نیز که یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی پوشاک در سطح کشور بوده و به عنوان کارآفرین نمونه و صادر کننده برتر در سطح ملی و بین المللی فعالیت می‌کند، در چهارمین جشنواره ملی حاتم مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

شایان ذکر است حضور شرکت‌ها در “جشنواره ملی حـاتم” عـلاوه بر ایجاد بستر رسانه‌ای جهت معرفی آخرین توانمندی‌ها و دستاوردهای برگزیدگان، فواید فراوانی برای آن‌ها در پی خواهد داشت که مهمترین آن ایجاد سازوکاری برای نهادینه کردن فرهنگ مدیریت دانش و تفکر سیستمی است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر