سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانهبازارگردینفت و انرژیقطعی برق صنایع تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطعی برق صنایع تا چه زمانی ادامه دارد؟

وزیر صمت گفت: برق صنایع قطع شده است پس بدون تردید صنایع از این شرایط رضایت ندارند؛ اما قطعی برق‌ها نسبت به گذشته با نظم بهتری انجام گرفت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایلنا، سید رضا فاطمی امین در پاسخ به این پرسش که آیا برای رفع چالش‌هایی که قطعی برق برای صنایع به وجود آورده، چاره‌ای در نظر گرفته‌اید، اظهار داشت: شرایط تامین برق صنایع از وضعیت مطلوبی برخوردار است. آمار ما حکایت از بهبود شرایط دارد؛ به طوری که مصرف برق نسبت به دوره مشابه 12 درصد بهتر شده است و در روزهای آینده این آمار ارتقا می‌یابد.

وی ادامه داد: قول‌های داده شد که تا 15 شهریور مشکل برق صنایع به شکل کامل برطرف گردد که این مهم مستلزم هماهنگی با وزارت نیرو است.

وزیر صمت افزود: برق صنایع قطع شده است پس بدون تردید صنایع از این شرایط گلایه دارند، اما قطعی برق‌ها نسبت به گذشته با نظم بهتری صورت پذیرفت.

فاطمی امین در پاسخ به این پرسش که رایزنی‌ها برای واردات خودرو با کدام کشورها صورت گرفته است؟ افزود: وزارتخانه صمت متولی واردات خودرو نیست. ما فراخوان داده‌ایم که شرکت‌های علاقه‌مند به واردات، درخواست خود را تا 19 شهریور ثبت کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر