جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتبیست و ششمین سالروز ملی صادرات با حضور رئیس جمهور برگزار می...

بیست و ششمین سالروز ملی صادرات با حضور رئیس جمهور برگزار می شود

معاون کمیسیون‌ها، مجامع و شوراهای اتاق ایران گفت: مراسم بیست و ششمین سالروز ملی صادرات اواخر مهر امسال با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، علی چاغروند ضمن اشاره به برگزاری بیست و ششمین سالروز ملی صادرات توسط اتاق ایران اعلام کرد: برگزاری این مراسم قرار است در اواخر مهرماه با حضور رئیس جمهور صورت پذیرد.

وی ادامه داد: حضور رئیس جمهور و تقدیر وی از صادرکنندگان برتر کشور به ویژه در شرایط کنونی حاکم بر اقتصاد بسیار امیدوارکننده خواهد بود.

معاون کمیسیون‌ها، مجامع و شوراهای اتاق ایران افزود: فرآیند انتخاب صادرکنندگان برتر شامل صادرکنندگان نمونه و ممتاز می‌شود. انتخاب این افراد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با مشارکت نمایندگانی از اتاق ایران انجام شده و قرار است مراسم سالروز ملی صادرات نیز توسط بخش خصوصی برگزار گردد.

چاغروند درباره معیارها و شاخص‌های انتخاب صادرکنندگان برتر نیز به ماده 4 آیین‌نامه تشویق صادرکنندگان اشاره کرد و افزود: طبق شاخص‌های موجود، 74 گروه کالایی و خدماتی تعریف شده که در چارچوب 50 صادرکننده برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر