دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیبرگزاری دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان»

برگزاری دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان»

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان» با همکاری وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان» با همکاری وزارت آموزش و پرورش و مرکز تربیت مربی استان البرز برای معلمان منتخب سراسر کشور برگزار گردید. علی زند وکیلی در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این دوره، توسعه کارآفرینی خواهد بود. هدف ما تربیت نسلی است که علاوه بر تفکر و خلاقیت، درباره کارآفرینی نیز آگاهی داشته باشند.

حمید یزدانی مدیرکل دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش نیز در این دوره گفت: روش‌های آموزشی گذشته نیاز به تغییر دارند و باید تمام علوم متصل به هم و کاربردی آموزش داده شوند.

وی خاطرنشان کرد: باید در دانش‌آموزان روحیه پرسشگری را تقویت کنیم و مهارت‌های زندگی را به آن‌ها آموزش دهیم. این مهم با ارائه آموزش‌های به‌روز به معلمان و انتقال آن به دانش‌آموزان میسر می‌شود.

رضا باجولوند رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور در دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان» گفت: اهمیت دوره‌های فنی‌وحرفه‌ای جای خود را در حال حاضر به مهارت‌های نرم داده و این دوره راهگشای این مدل آموزش‌ها است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر