جمعه, شهریور 31, 1402
23.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیگردشگریبرگزاری پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم

برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم (iFarm) با محوریت کشاورزی و باغبانی از امروز به مدت ۳ روز در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برپا خواهد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم (iFarm) با محوریت کشاورزی و باغبانی در حال برگزاری است. این نمایشگاه با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور و حمایت وزارت جهاد کشاورزی (معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور)، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران، کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و… از ۲۱  تا  ۲۴ شهریور در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی آیفارم، ایجاد بستری مناسب با رویکردی صادرات محور و به منظور تقویت و ارتقا تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌های ساخت داخل در سطح بین المللی است که مورد استقبال و توجه تولیدکنندگان مطرح داخلی قرار گرفته است.

در نمایشگاه بین المللی آیفارم مشارکت کنندگان در حوزه باغبانی، ساخت و تجهیز گلخانه، ماشین آلات، ادوات و تجهیزات و پهپاد‌های کشاورزی، سامانه‌های نوین آبیاری، نهاده‌ها (کود، سم و بذر)، گل و گیاهان زینتی و محصولات کشاورزی در فضایی به مساحت ۱۵۰۰۰ هزار مترمربع حضور دارند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر