جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص های بازار سرمایه سبزپوش شدند

شاخص های بازار سرمایه سبزپوش شدند

برخلاف روزهای اخیر، روند حرکت شاخص های بازار سرمایه امروز صعودی بود و همگی سبزپوش شدند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص های بازار سرمایه پس از روزهای نزولی متوالی، امروز روند صعودی داشتند. شاخص کل بورس با ۴۱۵۵ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحد پیش رفت. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۲۷۷۲ واحد افزایش یافت و در رقم ۴۰۵ هزار و ۲۵۶ واحد ایستاد. در این بازار ۲۷۳ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۵۷۸ میلیارد ریال انجام گرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، سایپا، ملی صنایع مس ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس داشتند.

در کنار سایر شاخص های بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس هم امروز ۱۰ واحد افزایش را ثبت کرد و در رقم ۱۸ هزار و ۷۶۵ واحد قرار گرفت. در این بازار ۱۶۶ هزار معامله انجام شد که ۹۹ هزار و ۹۰۵ میلیارد ریال ارزش داشت.

سرمایه گذاری صباتامین، سنگ اهن گهرزمین و آهن و فولاد غدیر ایرانیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل تولید نیروی برق دماوند، تولید برق عسلویه مپنا، فراورده‌های غذایی و قند چهارمحل و پویا زرکان آق دره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر