دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشمشخص شدن متقاضیان تأیید شده نهضت ملی مسکن در استان تهران

مشخص شدن متقاضیان تأیید شده نهضت ملی مسکن در استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تایید نهایی ۱۰۳ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن در استان تهران خبر داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: برنامه ریزی همه جانبه توسط تمام زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی در استان تهران برای اتصال ۱۰۳ هزار نفر متقاضی تائید صلاحیت شده نهضت ملی مسکن صورت گرفته است. در حال حاضر حدودا ۶۰ درصد بیشتر زمین برای تحویل دادن به تعداد متقاضیان تائید شده موجود است.

آقای محبت خواه افزود: اکنون برای ۱۶۲ هزار متقاضی، زمین تامین کرده‌ایم تا در ثبت نام‌های بعدی به مشکلی برنخوریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در استان تهران ۹۸۰ هزار نفر ثبت نام اولیه نهضت ملی مسکن داشته‌ایم که شامل شهر‌های جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی و شهر‌های زیرمجموعه بنیاد مسکن بوده است. پس از پالایش‌های نهایی ۱۰۳ هزار نفر تائید نهایی شده‌اند.

آقای محبت خواه ادامه داد: اکنون از طرف بانک مسکن، پیامک افتتاح حساب برای متقاضیان تائید شده نهضت ملی مسکن در حال ارسال است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: تاکنون ۲۰ هزار نفر در استان تهران افتتاح حساب انجام داده‌اند و بیش از ۱۲ هزار نفر متقاضی استان به ۱۴۳ طرح تعریف شده نهضت ملی مسکن معرفی شده‌اند.

او در پایان تصریح کرد: دو فرآیند آغاز طرح و تخصیص زمین را به صورت مستمر پیش می‌بریم و از شهرداران شهر‌های استان نیز پیگیر تخصیص زمین و جذب سرمایه گذار برای رونق بخشی به نهضت ملی مسکن خواهیم بود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر