جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشاعلام نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش یکپارچه خودروها

اعلام نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش یکپارچه خودروها

نتایج قرعه کشی سومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها اعلام شد و روی سایت سامانه تخصیص خودرو قرار گرفت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، همانطور که اعلام شده بود نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش یکپارچه خودروها در موعد مقرر بر روی سایت سامانه تخصیص خودرو قرار گرفت. گقتنی است که ثبت‌نام سومین مرحله از فروش خودروها به صورت یکپارچه با عرضه حدود ۶۰ هزار دستگاه خودرو از چهارشنبه هفته گذشته (۱۶ شهریور) آغاز شد و تا روز شنبه (۱۹ شهریور) ادامه داشت. قرعه‌کشی این مرحله از فروش خودروها، دوشنبه ۲۱ شهریور ماه در حضور نهادهای نظارتی و نمایندگان خودروسازان به میزبانی گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام پذیرفت.

در حال حاضر نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش یکپارچه خودروها بر روی سایت سامانه یکپارچه به آدرس sale.iranecar.com بارگذاری شده و قابل مشاهده خواهد بود. ثبت‌کنندگان می‌توانند از طریق کد پیگیری اخذشده در هنگام ثبت‌نام یا وارد کردن کد ملی خود در کادر مختص اعلام نتایج قرعه‌کشی، نتیجه را ببینند.

متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که واجد شرایط اولیه تشخیص داده شده‌اند، برای تکمیل و قطعی شدن فرآیند جایگزینی خودرو فرسوده می‌بایست به ستاد مدیریت حمل‌ونقل و مصرف سوخت و شرکت خودروساز مربوطه مراجعه کنند.

طبق آمار بالغ بر ۶.۶ میلیون نفر (شش میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴) متقاضی در سومین مرحله قرعه‌کشی خودرو ثبت‌نام کردند و بیش از ۹۷ درصد متقاضی محصولات ایران‌خودرو بودند. از این میزان ۳۶۴ هزار و ۸۳ نفر (۵.۴ درصد) متقاضی طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ۱۲۴ هزار و ۵۶۹ نفر (۱.۹ درصد) شرکت‌کننده در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بوده‌اند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر