سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانهسر پیچ بین المللافزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی هزینه عبور از کانال سوئز

افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی هزینه عبور از کانال سوئز

رئیس اداره کانال سوئز گفت: هزینه‌های ترانزیت برای انواع کشتی‌های عبوری از کانال سوئز در سال ۲۰۲۳ افزایش ۱۵ درصدی خواهد داشت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، اسامه ربیعی، رئیس اداره کانال سوئز در خصوص هزینه عبور از کانال سوئز گفت: هزینه‌های ترانزیت برای انواع کشتی‌های عبوری از کانال سوئز در سال ۲۰۲۳ با افزایش ۱۵ درصدی همراه خواهد بود. این در حالی است که هزینه ترانزیت برای کشتی‌های فله خشک و کشتی‌های کروز ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

سپهبد ربیعی در بیانیه‌ای بر تمایل برای اجرای یک استراتژی قیمت‌گذاری و بازاریابی متعادل و انعطاف‌پذیر تأیید کرد و گفت: امکان ارائه خدمات ناوبری را برای عبور از کانال سوئز مطابق با سیاست مدلی فراهم می‌کند که حفظ رهبری کانال را تضمین می‌کند و آن را به بهترین، سریع‌ترین و کوتاه‌ترین انتخاب برای مشتریان در مقایسه با سایر روش‌های رقیب تبدیل خواهد کرد.

وی در خصوص دلایل افزایش هزینه عبور از کانال سوئز تصریح کرد: این تصمیم با توجه به پیگیری مستمر تحولات تغییرات بازار در بخش حمل‌ونقل دریایی صورت می‌گیرد که بر ادامه آن نظارت دارد.

سپهبد ربیعی افزود: تعیین هزینه عبور از کانال سوئز به عوامل متعددی از جمله میانگین قیمت انواع کشتی‌ها بستگی دارد و در این زمینه باید به افزایش زیاد و متوالی باربری اشاره کرد.

ربیعی ضرورت افزایش هزینه‌های ترانزیت کشتی‌ها را با توجه به نرخ تورم جهانی بیش از ۸ درصدی فعلی که منجر به افزایش هزینه‌های بهره‌برداری و نگهداری و ارائه خدمات ناوبری در کانال می‌شود، اعلام کرد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر