جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورستعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان تا پایان شهریور

تعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان تا پایان شهریور

طبق آخرین وعده‌ مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، تکلیف وراث سهام عدالت تا پایان شهریور ماه جاری مشخص خواهد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، مساله سهام عدالت فوت شدگان از موضوعات مهمی به شمار می‌رود که درباره سهام عدالت در ماه‌های گذشته مطرح شده است.

عسگر توکلی، رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور، شمار فوت شدگان سهام عدالت را 3 میلیون و ۵۰۰ هزار نفر عنوان کرد و اظهار داشت: سه سال است که خبری از تعیین تکلیف سهام این افراد نیست. شرکت سپرده گذاری سه سال تعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان را معطل و بلاتکلیف گذاشته است.

توکلی با انتقاد از این که پول‌های مردم دست شرکت سپرده گذاری مرکزی مانده است، افزود: با آن که زیرساخت‌ها فراهم است اما همچنان تعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان اجرایی نمی‌شود.

بر این اساس، پیمان حدادی، دستیار ویژه سهام عدالت رییس سازمان بورس و اوراق بهادار درباره تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان اظهار داشت: از ۴۹ میلیون سهامدار عدالت، ظرف ۱۶ سال گذشته، ۳.۵ میلیون نفر فوت کرده‌اند. تکلیف سهام این ۳.۵ میلیون متوفی سهام عدالت تا پایان شهریور مشخص خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید سهام عدالت فوت شدگان طی چند روز آینده با چه سرنوشتی مواجه می‌شود و وراث این افراد چگونه می‌توانند از این سهام استفاده کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر