دوشنبه, مهر 11, 1401
24.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص کل بورس هفته را با ۱۱ هزار واحد ریزش شروع کرد

شاخص کل بورس هفته را با ۱۱ هزار واحد ریزش شروع کرد

بازار سرمایه حال و روز خوشی ندارد و سهامداران نگران از دست دادن سرمایه خود هستند. شاخص کل بورس دوباره روند نزولی در پیش گرفته و هفته را با رنگ قرمز آغاز کرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز ۱۱ هزار و ۱۸۳ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۳۷۷ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با کاهش ۲۹۸۱ واحدی در رقم ۴۰۱ هزار و ۹۰۸ واحد قرار گرفت. در این بازار ۲۵۵ هزار معامله به ارزش ۳۵ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس و ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی شاخص کل بورس داشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس هم ۱۰۲ واحد کاهش را ثبت کرد و در رقم ۱۸ هزار و ۶۳۰ واحد ایستاد. در این بازار ۱۶۷ هزار معامله انجام گرفت که ۱۰۶ هزار و ۴۸ میلیارد ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی تندگویان، پالایش نفت لاوان، سرمایه گذاری صبا تامین و تولید نیروی برق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل زغال سنگ پروده طبس و بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر