دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسبازار سهام سرخ مثل همیشه

بازار سهام سرخ مثل همیشه

امروز هم در معاملات بازار سهام شاهد روند نزولی و تکراری شاخص کل بورس بودیم. در این بین شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز از سقوط بی نصیب نماند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس در بازار سهام امروز ۴۰۹۵ واحد کاهش یافت تا به رقم یک میلیون و ۳۷۳ هزار واحد برسد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۶۹۸ واحد کاهش در رقم ۴۰۰ هزار و ۲۱۲ واحد قرار گرفت. در این بازار ۲۳۲ هزار معامله به ارزش ۲۸ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر، بانک پاسارگاد، ایران خودرو، فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سهام، شاخص کل فرابورس نیز روند کاهشی را تجربه کرد و با ریزش ۵۳ واحدی در رقم ۱۸ هزار و ۵۷۶ واحد ایستاد. در این بازار ۱۵۸ هزار معامله صورت گرفت که ۱۴۳۵ میلیارد ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهرزمین، سرمایه گذاری صباتامین، پلیمر آریاساسول، بیمه پاسارگاد و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل زغال سنگ پروده طبس و بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس در بازار سهام گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر