دوشنبه, مهر 3, 1402
19.5 C
Rasht
خانهبازارگردینفت و انرژیافزایش صادرات نفت عربستان به ۷.۳۸ میلیون بشکه در روز

افزایش صادرات نفت عربستان به ۷.۳۸ میلیون بشکه در روز

بر اساس اعلام موسسه جودی، صادرات نفت عربستان با افزایش ۱۸۰ هزار بشکه ای در ماه ژوئن به ۷ میلیون و ۳۸۰ هزار بشکه در روز رسید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، مجمع بین‌المللی انرژی با استناد به داده‌های سازمان‌های مشترک (JODI) اعلام کرد که صادرات نفت عربستان سعودی در ماه جولای از ۷.۲۰ میلیون بشکه در روز در ژوئن به ۷.۳۸ میلیون بشکه در روز افزایش یافته است.

داده‌های JODI حکایت از آن دارد که صادرات فرآورده‌های نفتی عربستان در ماه جولای ۰.۱۷۰ میلیون بشکه در روز کاهش داشته و معادل ۱.۴۲۹ میلیون بشکه در روز است.

طبق داده‌های JODI، ذخایر نفت خام عربستان سعودی در ماه جولای ۰.۲۱۱ میلیون بشکه افزایش یافت و به ۱۴۲.۰۵۸ میلیون بشکه رسید.

این مجمع بین المللی ضمن ارائه اطلاعات در خصوص صادرات نفت عربستان، درباره مصرف نفت خام پالایشگاه‌های عربستان سعودی هم اعلام کرد: مصرف نفت خام پالایشگاه‌های عربستان در ماه جولای با ۰.۰۸۶ میلیون بشکه کاهش به ۲.۷۶۳ میلیون بشکه در روز رسید.

داده‌های جودی نشان دهنده آن است که تقاضای عربستان سعودی برای فرآورده‌های نفتی در ماه جولای ۰.۱۹۲ میلیون بشکه کاهش داشته و به ۲.۶ میلیون بشکه در روز رسیده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر