جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتتشکر کارفرمایان صنعت سیمان از وزارت نیرو برای تامین برق در فصل...

تشکر کارفرمایان صنعت سیمان از وزارت نیرو برای تامین برق در فصل تابستان

انجمن کارفرمایان صنعت سیمان در نامه‌ای به وزیر نیرو تعامل مثبت و سازنده در تأمین برق کارخانه‌های سیمان را عامل ثبات و تعادل تولید بازار سیمان در تابستان امسال ذکر کرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، در نامه انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان خطاب به «علی‌اکبر محرابیان» وزیر نیرو آمده است:

با سلام و احترام و تشکر و قدردانی از حضرت‌عالی و مجموعه وزارت نیرو در جهت تأمین برق کارخانه‌های سیمان در زمان پیک مصرف در سال جاری که موجب شد صنعت سیمان کشور بتواند برابر توافقی که صورت پذیرفت هر ماه بالغ بر پنج میلیون تن سیمان تولید و از طریق بورس کالا به بازار عرضه کرده و ازاین‌جهت نه‌تنها کمبود سیمان رخ نداد، بلکه شاهد کاهش التهابات بازار و متعادل شدن قیمت‌های سیمان نیز بودیم. این اقدام نشان داد تعامل دوجانبه تأمین‌کننده انرژی با مصرف‌کننده تا چه حد می‌تواند در ثبات روند تولید و توزیع مؤثر واقع شود.

در ادامه این نامه می‌خوانیم: لذا انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان به نمایندگی از کارخانه‌های سیمان کشور نهایت قدردانی و سپاس خویش را از آن مقام محترم تقدیم می‌دارد و امید دارد تا در آینده نیز این تعامل و تفاهم که قطعاً به نفع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هست، همچنان ادامه یابد.

کارخانجات سیمان

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر