سه شنبه, مهر 12, 1401
20.5 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسبازار بورس سقوطی دیگر را تجربه کرد

بازار بورس سقوطی دیگر را تجربه کرد

بازار بورس همچنان روند نزولی خود را ادامه می‌دهد و امروز هم شاخص کل بورس ۱۱ هزار واحد کاهش یافت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، بازار بورس ایران هر روز سهامداران را ناامیدتر از قبل می‌کند. در معاملات امروز شاخص کل بورس ۱۱ هزار و ۸۳۱ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۲۲۳۳ واحد کاهش را به ثبت رساند و در رقم ۳۹۵ هزار و ۶۷۶ واحد ایستاد. در این بازار ۲۳۵ هزار معامله انجام گرفت که ۲۴ هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال ارزش داشت.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، معدنی و صنعتی چادرملو، پالایش نفت اصفهان و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار بورس هم شاهد ریزش بودیم و شاخص کل فرابورس با کاهشی ۹۹ واحدی در رقم ۱۸ هزار و ۳۹۶ واحد قرار گرفت. در این بازار ۱۶۱ هزار معامله به ارزش ۹۸ هزار و ۴۹ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

سرمایه گذاری صبا تامین، زغال سنگ پروده طبس، بیمه اتکای ایرانیان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، فرابورس ایران، پتروشیمی تندگویان و پخش البرز نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر