دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشارائه گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی به...

ارائه گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی به رئیس جمهور

گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای دوره منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ ( سه ماهه اول ) از سوی خزانه داری کل کشور تهیه و برای رئیس جمهور ارسال گردید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای دوره منتهی به 31 خرداد ماه سال 1401 ( سه ماهه اول ) به منظور ارائه به کمیسیون های ذیربط در مجلس شورای اسلامی در خزانه داری کل کشور ( مرکز مدیریت بدهی های عمومی و روابط مالی دولت ) تهیه و با تایید وزیر امور اقتصادی و دارایی برای رئیس جمهور ارسال شد.

تهیه این گزارش در اجرای حکم بند ( ب ) ماده ( 1 ) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب 1394 و آیین نامه اجرایی آن انجام گرفته است.

گفتنی است که در اجرای این تکلیف قانونی مرکز مدیریت بدهی‌های عمومی و روابط مالی دولت نسبت به راه اندازی سامانه مربوط در سال 1395 (در بستر شبکه دولت) اقدام و از این طریق با همکاری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها ، تاکنون بیش از 160 هزار فقره گزارش الکترونیکی فصلی (سه ماهه) و سالانه از دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور (بیش از 4 هزار و 500 نقطه گزارشگری) دریافت شده است.  بنابراین بالغ بر 33 فقره گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی به صورت جامع در  مقاطع فصلی و سالانه تهیه و برای مراجع قانونی مربوطه ارسال گردیده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر