سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسبورس هفته ای سراسر قرمز را پشت سر گذاشت!

بورس هفته ای سراسر قرمز را پشت سر گذاشت!

بازار سرمایه همانند خیلی از  هفته های دیگر، هفته ای نزولی و قرمز را سپری کرد. در هفته ای که گذشت حتی یک روز صعودی هم برای شاخص بورس رقم نخورد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس روز یکشنبه و در نخستین روز کاری هفته جاری  ۱۱ هزار و ۱۸۳ واحد کاهش را به ثبت رساند و تا رقم یک میلیون و ۳۷۷ هزار واحد سقوط کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۹۸۱ واحد کاهش در رقم ۴۰۱ هزار و ۹۰۸ واحد قرار گرفت. در این بازار ۲۵۵ هزار معامله به ارزش ۳۵ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

در روز دوشنبه شاخص کل بورس ۴۰۹۵ واحد کاهش یافت و در رقم یک میلیون و ۳۷۳ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۶۹۸ واحد کاهش به رقم ۴۰۰ هزار و ۲۱۲ واحد رسید. ارزش معاملات در روز دوشنبه نسبت به روز یکشنبه کاهشی بود و ۲۳۲هزار معامله به ارزش ۲۸ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال صورت گرفت.

شاخص کل بورس در روز سه‌شنبه با ۶۷۶۰ واحد سقوط تا رقم یک میلیون و ۳۶۷ هزار واحد ریزش داشت. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم کاهش ۲۳۰۲ واحدی را ثبت و یک پله سقوط کرد و در رقم ۳۹۷ هزار و ۹۰۹ واحد ایستاد. در این بازار ۲۳۷ هزار معامله انجام گرفت که ۲۴ هزار و ۹۴۹ میلیارد ریال ارزش داشت که باز هم روندی کاهشی را تجربه کرد.

شاخص کل بورس در روز چهارشنبه هم با ۱۱ هزار و ۸۳۱ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد سقوط کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۲۲۳۳ واحد کاهش داشت و در رقم ۳۹۵ هزار و ۶۷۶ واحد قرار گرفت. در این بازار ۲۳۵ هزار معامله انجام پذیرفت که ۲۴ هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال ارزش داشت و کمترین حجم معاملات در هفته جاری بود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر