یکشنبه, آذر 6, 1401
15.3 C
Rasht
خانهمناطق آزادآغاز نشست های تخصصی رویداد کیش اینوکس 2022

آغاز نشست های تخصصی رویداد کیش اینوکس 2022

نشست های تخصصی چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی موسوم به کیش اینوکس 2022 آغاز شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، بخش نشست‌های تخصصی رویداد کیش اینوکس 2022 همزمان با دومین روز از بخش نمایشگاهی آن برای برگزاری 36 نشست، روز سه شنبه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش آغاز گردید.

برگزاری این نشست ها با حضور کارشناسان و مدیران بخش دولتی و خصوصی فعال در عرصه های بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی صبح روزهای سه شنبه و چهارشنبه در رویداد کیش اینوکس 2022 صورت می‌پذیرد.

برخی از نشست های تخصصی این رویداد عبارتند از:

– تحولات بازار مسکن در سال های اخیر

– نقش پلتفرم های هوشمند مالی در توسعه کسب و کارها

– مناطق آزاد مشترک

– دیپلماسی اقتصادی

– الگوی بهینه واگذاری‌ها برای تحقق کارایی و عدالت

– معرفی فرصت های سرمایه گذاری کرمان

– اقتصاد دیجیتال و صنایع خلاق

– نهاهای پولی و مالی آفشور

– ریال دیجیتال بانک مرکزی

بخش نمایشگاهی رویداد کیش اینوکس 2022 عصر دوشنبه افتتاح شد که در آن 250 شرکت و سازمان خصوصی و دولتی در 90 غرفه نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، توانمندی‌های خود در موضوعات تخصصی را در معرض دید عموم قرار دادند.

الگوهای نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانک داری بین المللی، دیپلماسی اقتصادی، توسعه تجارت با کشورهای منطقه، اقتصاد الکترونیک و تاسیس بورس بین الملل، اقتصاد مسکن و آینده پژوهی از دیگر رویکردهای رویداد کیش اینوکس 2022 است.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان بورس و اوراق بهادار، بیمه و بانک مرکزی، بانک ها و بیمه های خصوصی و دولتی، سازمان بنادر و دریا نوردی، فرابورس ایران و منطقه آزاد تجاری کیش از جمله شرکت کنندگان این رویداد هستند.

گفتنی است که علاقه مندان می‌توانند هر روز از 25 تا 28 مهرماه ساعات 17 تا 22 برای بازدید از رویداد کیش اینوکس 2022 در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش واقع در جنب فرودگاه حضور یابند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر