پنجشنبه, آذر 10, 1401
10.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتافزایش تبادلات تجاری ایران و مکزیک مورد بررسی قرار گرفت

افزایش تبادلات تجاری ایران و مکزیک مورد بررسی قرار گرفت

افزایش تبادلات تجاری ایران و مکزیک در دیدار هیأت تجاری از مکزیک با مدیر دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران بررسی شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایلنا، به منظور افزایش تبادلات تجاری ایران و مکزیک، ظرفیت‌های همکاری دو کشور در زمینه‌های دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری نانو، ساختمان، محصولات کشاورزی و دامی در دیدار خولیو سانچز مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره بازرگانی HSC مکزیک با بدری مدیرکل محترم دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران، مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست بدری مدیرکل محترم دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران، ضمن معرفی این سازمان، با  اشاره به برنامه های سازمان توسعه تجارت درباره تجارت با منطقه آمریکای لاتین، فرصت‌های بی شمار طرفین در خصوص افزایش مبادلات تجاری را بیان کرد.

وی با اشاره به اهمیت کشور مکزیک در منطقه آمریکای لاتین، ظرفیت‌های همکاری در بخش‌های دانش بنیان و نانو را از مهمترین بخش‌ها برای همکاری و افزایش تبادلات تجاری ایران و مکزیک عنوان کرد.

خولیو سانچز مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره بازرگانی HSC نیز ضمن معرفی کلی کشور مکزیک، فرآیندهای اداری ثبت دارو و تجهیزات پزشکی را برای حاضرین تشریح کرد.

در پایان این جلسه، بعد از طرح سئوالات، جلسات B2B میان شرکت های ایرانی و مکزیکی برگزار گردید تا تجار دو کشور با ظرفیت‌های یکدیگر آشنایی پیدا کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر