شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتنقشه راه توسعه تجارت ایران و قطر تدوین می شود

نقشه راه توسعه تجارت ایران و قطر تدوین می شود

در دیدار معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس سازمان توسعه تجارت با امیر قطر، دو طرف بر تدوین نقشه راه توسعه تجارت ایران و قطر و هدف گذاری تجارت 3 میلیارد دلاری با قطر تا سال 1404 تاکید کردند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در دیدار محسن رضایی و علیرضا پیمان‌پاک با شیخ تمیم امیر قطر و در راستای گسترش روابط تجاری دو کشور، تدوین نقشه راه توسعه تجارت ایران و قطر و تشکیل کارگروهی برای پیگیری این امر مورد تأیید دو طرف قرار گرفت.

در این دیدار امیر قطر بر هدفگذاری دو کشور برای ارتقا تجارت دو جانبه و رسیدن به تجارت ۳ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۵ تاکید کرد. وی حمایت همه جانبه خود را از بهبود تجارت ایران و قطر اعلام کرد.

در همین راستا گفتنی است که نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه با هدف ارائه توانمندی‌های تجاری ایران جهت بهره گیری از فرصت برگزاری جام جهانی فوتبال روز یکشنبه افتتاح شد.

این نمایشگاه به همت سازمان توسعه تجارت و با هدف ارائه توانمندی‌های ایران در حوزه صنایع غذایی، شوینده، صنایع دستی، فرش و حوزه دانش بنیان کشور در حال برگزاری بوده و تا 27 مهر ادامه خواهد داشت. طبق برنامه زمانبندی شده، هیات‌های تجاری و شیوخ سرشناس قطری با حضور در نمایشگاه، با توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی آشنایی پیدا خواهند کرد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر