سه شنبه, مهر 4, 1402
18.9 C
Rasht
خانهمناطق آزاددستاوردهای حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲

دستاوردهای حضور سازمان منطقه آزاد انزلی در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲

از نکات جالب توجه رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ حضور سازمان منطقه آزاد انزلی با مشارکت ده شرکت تولیدی-صنعتی و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه در قالب یک غرفه واحد و متشکل بود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ که شامل دو نمایشگاه”چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور” و “نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی” بود، این سازمان حضور پیدا کرد.

از نکات جالب توجه حضور سازمان منطقه آزاد انزلی که گامی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود، مشارکت ده شرکت تولیدی-صنعتی و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه در قالب یک غرفه واحد و متشکل بود که با همکاری دو طرف توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری و همکاری مشترک با شرکت ها و نهادهای حاضر در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ عرضه شد. در عین حال با همکاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان بسته‌های سرمایه گذاری استان نیز در غرفه سازمان ارائه گردید.

جلسه با شرکت واردکننده خودروهای برقی به منطقه آزاد کیش جهت عرضه این خودروها برای بهره برداری شخصی در محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی و ناوگان حمل و نقل عمومی استان از مهمترین برنامه های جنبی حضور هیأت اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ بود.  براساس توافق صورت گرفته با مدیران مجموعه و مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور تسهیلات لازم جهت نوسازی شبکه حمل و نقل عمومی درون شهری استان از سوی اتحادیه مزبور با همکاری شبکه بانکی کشور ارائه خواهد شد.

در این میان نشست کاری با مدیر مجموعه مارینا کیش جهت بررسی مسائل و توسعه حوزه فعالیت آن در منطقه آزاد انزلی از دیگر برنامه‌های کاری بود که در آن مدیران سازمان به همراه مشاور مدیرعامل با مدیر مارینای منطقه به توافقات اولیه دست یافتند.

بر اساس این گزارش، هیأت اقتصادی سازمان منطقه آزاد انزلی در همایش ها و نشست‌های تخصصی جنبی رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ حضور یافت که مهمترین آنها از قرار ذیل است:

– دیپلماسی اقتصادی

– مناطق آزاد مشترک: ائتلاف استراتژیک با اقتصاد بین الملل

– فرصت‌های پیش رو در دنیای NFTها با محوریت مناطق آزاد

– نقش اقتصاد دیجیتال و صنایع خلاق در سرمایه گذاری در مناطق آزاد

– نهادهای مالی و پولی آفشور

– فرصت های سرمایه گذاری در تکنولوژی‌های مرتبط با صنعت لجستیک

– نشست تخصصی اتاق‌های مشترک بازرگانی.

ارائه بسته‌ها و کتابچه فرصت‌ها و راهنمای سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی، بروشور، کاتالوگ، تراکت و لوح فشرده چند رسانه‌ای چند زبانه؛ عرضه صنایع دستی هنرمندان منطقه به همراه بروشورهای شرکت‌های حاضر در غرفه سازمان و فرصت‌های سرمایه گذاری استان گیلان مهمترین اقلام تبلیغاتی-اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد انزلی جهت حضور در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ را تشکیل می‌داد.

رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۲ مشتمل بر دو نمایشگاه و حدود ۴۰ نشست تخصصی جنبی و حضور ۲۵۰ شرکت و نهاد مرتبط با زمینه‌های رویداد مزبور از ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار گردید.

شایان ذکر است سازمان منطقه آزاد انزلی در رویداد فوق به ریاست عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، مشاور مدیرعامل و با حضور معاون بندری و حوزه خزر، مدیران معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حضور یافت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر