سه شنبه, آذر 1, 1401
12.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتراه اندازی سامانه مانیتورینگ صادرات مرکبات به چین

راه اندازی سامانه مانیتورینگ صادرات مرکبات به چین

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ صادرات مرکبات به چین خبر داد و اظهار داشت: باز شدن بازار چین به روی مرکبات ایرانی، توسعه روند صادرات را به همراه خواهد داشت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، شاهپور علایی‌مقدم در خصوص صادرات مرکبات گفت: سه هزار و ۷۰۰ تن صادرات نارنگی و دو هزار و ۳۰۰ تن صادرات کیوی داشته‌ایم. امید داریم با توجه به سازوکار‌های ایجاد شده برای صادرات و خرید تضمینی مرکبات شاهد رونق خوبی برای مرکبات در مازندران باشیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ صادرات مرکبات به چین تأکید کرد: با راه‌اندازی این سامانه و شناسنامه‌دار کردن مرکبات، در آینده نزدیک وضعیت بسیار خوبی در صادرات خواهیم داشت.

علایی‌مقدم ادامه داد: باز شدن بازار چین بر روی مرکبات ایرانی، توسعه روند صادرات مرکبات را به همراه می‌آورد. از جمله مشکلات موجود در بحث صادرات در سال‌های گذشته نبود بستر‌های صادراتی، چون شناسنامه‌دار کردن مرکبات بوده است که از این‌رو جهاد کشاورزی در این زمینه ورود و در بخش سورتینگ، بسته‌بندی، لیبل‌زنی مشکلات موجود را در حال حاضر برطرف ساخته است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر