دوشنبه, آذر 7, 1401
13.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بازگشت

شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بازگشت

بازار سرمایه بازهم روند نزولی خود را ادامه داد و شاخص کل بورس امروز با یک پله سقوط به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بازگشت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز ۱۲ هزار و ۱۶۵ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۲۹۶ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز کاهشی ۱۲۹۸ واحدی را ثبت کرد و در رقم ۳۷۷ هزار و ۶۹۶ واحد ایستاد. در این بازار ۲۳۶ هزار معامله به ارزش ۲۳ هزار و ۹۸۳ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل‌گهر، معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد خوزستان و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

همچون شاخص کل بورس، در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با کاهش ۷۱ واحدی، در رقم ۱۷ هزار و ۷۸۲ واحد قرار گرفت. در این بازار ۱۵۴ هزار معامله انجام شد که ۱۴۱ هزار و ۱۱۹ میلیارد ریال ارزش داشت.

پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی مارون، پالایش نفت شیراز، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پلیمر آریاساسول و زغال سنگ پروده طبس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر