دوشنبه, آذر 7, 1401
13.9 C
Rasht
خانهمناطق آزادشرکت چوبکاران عصر نوین تنها شرکت صادر کننده نمونه مناطق آزاد و...

شرکت چوبکاران عصر نوین تنها شرکت صادر کننده نمونه مناطق آزاد و استان گیلان در سال ۱۴۰۱

شرکت چوبکاران عصر نوین منطقه آزاد انزلی به عنوان تنها شرکت صادر کننده مناطق آزاد هفت گانه کشور و استان گیلان موفق به کسب رتبه صادر کننده نمونه کشوری شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، در بیست و ششمین همایش روز ملی صادرات ایران “شرکت چوبکاران عصر نوین منطقه آزاد انزلی” به عنوان تنها شرکت صادر کننده مناطق آزاد هفت گانه کشور و استان گیلان موفق به کسب رتبه صادر کننده نمونه کشوری شد. این همایش با شعار صادرات غیر نفتی محور توسعه و با حضور رییس جمهور دکتر سید ابراهیم رییسی، معاونین رییس جمهور و تعدادی از وزرا و مسئولین کشوری در سالن اجلاس سران در تهران برگزار گردید.

طبق این گزارش در بیست و ششمین رویداد تجلیل از صادرکنندگان نمونه ایران، از میان ۶۱۲ شرکت در ۶۹ گروه کالایی صادر کننده استان های مختلف کشور، از ۵۷ صادر کننده نمونه توسط رییس جمهور با اهدای لوح و تندیس صادر کننده نمونه جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۰ تحت عناوین صادر کننده مدال آور، صادر کننده ممتاز و صادر کننده نمونه کشوری تقدیر به عمل آمد. در این میان “مهندس فرزاد فکری مدیرعامل شرکت چوبکاران عصر نوین منطقه آزاد انزلی” با صدور حدود ۴ میلیون دلار محصولات دیوار پوش و MDF به کشورهای حوزه اوراسیا، عراق و پاکستان به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه کشور انتخاب شد و توسط رییس جمهور مورد تجلیل قرار گرفت.

شرکت چوبکاران عصر نوین منطقه آزاد انزلی با نام تجاری “AGE GROUP” از تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشور در حوزه صنایع سلولوزی در بخش ساختمان‌سازی محسوب می‌شود که از سال ۱۳۹۴ به منظور توسعه و گسترش فعالیت‌های صادراتی مجموعه خود با تکیه بر مزایا و معافیت‌های قانونی، زیرساخت‌های بندری-ترانزیتی و بسته های حمایتی-تشویقی سازمان منطقه آزاد انزلی؛ اقدام به تأسیس شرکت و بزرگترین واحد تولیدی در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه کرد که طی سنوات گذشته با حمایت‌های مجموعه سازمان منطقه آزاد انزلی، گمرک، استاندارد و دیگر دستگاه‌های مرتبط نسبت به افزایش صادرات اقدام کرده است .

شایان ذکر است شرکت مزبور یکی از تولیدکنندگان فعال در حوزه تولید انواع پروفیلMDF، ورقMDF با روکش‌های‌گلاس، دیوارپوش PVC، کف‌پوش، پارکت، صفحه کابینت و تایل سقفی برای استفاده در دکوراسیون داخلی است. این شرکت از سه سال گذشته تاکنون موفق شده محصولات تولیدی خود را به کشورهای حوزه دریای خزر و اوراسیا گرجستان، جمهوری آذربایجان، عراق، پاکستان و افغانستان صادر کند.

شرکت چوبکاران عصر نوین منطقه آزاد انزلی

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر