شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشسازمان تأمین اجتماعی بخشی از مطالبات داروخانه ها را پرداخت می کند

سازمان تأمین اجتماعی بخشی از مطالبات داروخانه ها را پرداخت می کند

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت بخشی از مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی طرف قرارداد این سازمان در هفته جاری خبر داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از اقتصادنیوز، جمیل حق‌پرست ضمن تأکید بر پرداخت مطالبات داروخانه ها، گفت: خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه‌شدگان و بازنشستگان در دو بخش درمان مستقیم در مراکز درمانی ملکی سازمان و نیز درمان غیرمستقیم در قالب خرید خدمت از مراکز ارائه خدمات سلامت در بخش دولتی و خصوصی تأمین و ارائه می‌شود. در بخش طرف قرارداد، سازمان تأمین‌اجتماعی به‌عنوان نخستین و عمده‌ترین خریدار خدمات درمانی در کشور با بالغ بر ۵۰ هزار پزشک و مرکز درمانی، دارویی و تشخیصی در سراسر کشور همکاری دارد.

حق‌پرست با قدردانی از تمامی پزشکان و مراکز طرف قرارداد این سازمان تصریح کرد: پرداخت به موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد همواره از اولویت‌های سازمان تأمین‌اجتماعی بوده است. بر همین اساس با وجود افزایش قابل‌توجه هزینه‌های سازمان که تنها پس از اجرای افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح، ماهانه ۲۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته، در هفته جاری بخش دیگری از مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی اعم از دولتی و خصوصی را پرداخت خواهیم کرد.

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی افزود: در اولین مرحله از پرداختی‌ها امروز و فردا بیش از 30 هزار میلیارد ریال از مطالبات داروخانه ها و مراکز درمانی طرف قرارداد پرداخت می‌شود. در هفته پیش‌رو نیز با همکاری و مساعدت دولت و مجلس محترم در زمینه پرداخت مطالبات سازمان تأمین‌اجتماعی، فرایند پرداخت مطالبات تا تسویه بخش قابل‌توجهی از مطالبات مراکز درمانی ادامه خواهد یافت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر