یکشنبه, آذر 13, 1401
6.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتپروژه‌های مرتبط با فرآیند تقویت تجارت با عزمی جهادی دنبال شوند

پروژه‌های مرتبط با فرآیند تقویت تجارت با عزمی جهادی دنبال شوند

استاندار گیلان تأکید کرد: همه طرح‌ها به ویژه طرح‌هایی که مرتبط با فرآیند تقویت تجارت هستند، با همتی مجدانه و عزمی جهادی و انقلابی، به سرانجام برسد و تاخیر در بهره‌برداری از آن‌ها، پذیرفتنی نیست.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، اسدالله عباسی تاخیر در بهره‌برداری از طرح‌های مرتبط با فرآیند تقویت تجارت را غیرقابل پذیرش عنوان کرد. استاندار گیلان در حاشیه بازدید از روند گسترش پایانه حمل‌ونقل صادراتی کالا، طرح گردشگری تالاب بین‌المللی استیل و نیز مسیر ریل‌گذاری راه آهن رشت-آستارا اظهار داشت: بنادر موجود در استان، دارای ظرفیت خوبی به لحاظ گسترش و توسعه اقتصاد هستند. گیلان به دلیل همسایگی با کشورهای عضو دریای خزر و اتحادیه اوراسیا بهترین ظرفیت را برای افزایش صادرات دارد.

وی با تأکید بر لزوم اتمام طرح‌های مرتبط با فرآیند تقویت تجارت در استان گیلان گفت: همه طرح‌ها به ویژه طرح‌هایی که مرتبط با فرآیند تقویت تجارت هستند، با همتی مجدانه و عزمی جهادی و انقلابی، به سرانجام برسد و تاخیر در بهره‌برداری از آن‌ها، پذیرفتنی نخواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به مسیر شمال جنوب و نقش مهم راه آهن گیلان در آستارا با عنایت به منویات و ارزش‌گذاری رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رئیس جمهوری به این مهم افزود: فعال شدن اقتصاد دریا، تسهیل تجارت دریایی و حمل و نقل دریایی و زمینی از جمله ثمرات تکمیل این مسیر است.

استاندار گیلان با دستور به مسؤولان و مدیران استانی در خصوص تکمیل طرح‌های عمرانی، خاطرنشان کرد: تمامی مسؤولان موظف هستند که با جدیت همه امور را به دست گرفته و برای تکمیل هر چه زودتر طرح‌های نیمه تمام تلاش کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر