دوشنبه, آذر 7, 1401
13.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیبیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گیلان اختصاص یافت

بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گیلان اختصاص یافت

مدیر کل سازمان صمت گیلان اعلام کرد: برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی گیلان تاکنون یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که طبق آمار ۷۴۷ میلیارد تومان تسهیلات آن پرداخت گردیده است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، تیمور پورحیدری در جمع خبرنگاران حمایت از واحدهای تولیدی گیلان با اعطای تسهیلات را از اهداف سازمان صمت عنوان کرد و گفت: استان گیلان دارای واحدهای تولیدی و با ظرفیت اشتغال بسیار خوبی است که بعضا به دلایلی از جمله نبود نقدینگی با بحران و تعطیلی مواجه شدند.

وی از پرداخت تسهیلات به ۲۴۷ واحد تولیدی در استان گیلان خبر داد و گفت: برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی گیلان تاکنون یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که بر اساس آمار ۷۴۷ میلیارد تومان تسهیلات آن پرداخت شده است.

مدیر کل سازمان صمت گیلان تأکید کرد: باید با عزم جدی در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی گیلان گام برداشت. برخی مصوبات در تعارض با ضوابط داخلی بیمه تامین اجتماعی، امور مالیاتی و بانک‌ها مواجه است که باید برطرف گردد.

پورحیدری یکی از اهداف اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی گیلان را افزایش اشتغال و توسعه اقتصادی استان عنوان کرد و افزود: ایجاد اشتغال متعهد شده در گیلان سرلوحه امور مسؤولان قرار گرفته که در همین خصوص تسهیلات قابل توجه‌ای هم به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر