یکشنبه, آذر 6, 1401
14.8 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص کل بورس صعودی شد

شاخص کل بورس صعودی شد

امروز بازار سرمایه روند صعودی را در پیش گرفت؛ به طوری که هر سه شاخص کل بورس، شاخص کل با معیار هم‌وزن و شاخص کل فرابورس افزایش یافتند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس ۱۵ هزار و ۳۶۸ واحد افزایش را به ثبت رساند و در رقم یک میلیون و ۲۶۹ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۴۵۷۴ واحد افزایش داشت و به رقم ۳۶۰ هزار و ۸۱۶ واحد رسید. در این بازار ۲۴۵ هزار معامله به ارزش ۳۸ هزار و ۷۶ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌ گذاری تامین اجتماعی، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌ گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش و نفت اصفهان و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

شاخص کل فرابورس همچون شاخص کل بورس روند صعودی داشت و با ۱۸۳ واحد افزایش در رقم ۱۱۷ هزار و ۳۳۳ واحد قرار گرفت. در این بازار ۱۷۴ هزار معامله به ارزش ۱۳۷۹ میلیارد ریال صورت پذیرفت.

پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی مارون، داروسازی دانا، فرابورس ایران، تولیدات پتروشیمی قائدبصیر و توسعه مولد نیروگاهی جهرم نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر