پنجشنبه, آذر 10, 1401
9.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتبا وجود ناآرامی های اخیر جامعه: مراکز تجاری با برندهای داخلی مماشات...

با وجود ناآرامی های اخیر جامعه: مراکز تجاری با برندهای داخلی مماشات کنند

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در نامه‌ای سرگشاده به مدیران مراکز تجاری سراسر کشور، خواستار تمهیداتی در راستای جبران بخشی از خسارت‌های وارده به این واحدهای صنعتی و تجاری شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، در پی ناآرامی های اخیر کشور، سعید جلالی قدیری دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در نامه‌ای سرگشاده به مدیران مراکز تجاری سراسر کشور، خواستار تمهیداتی در راستای جبران بخشی از خسارت‌های وارده به این واحدهای صنعتی و تجاری شد.

سعید جلیلی ضمن اشاره به وضعیت فعلی اجتماع در ابتدای نامه خود عنوان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید علی رغم انتظار برندهای پوشاک برای رونق گرفتن بازار پس از رکود نسبی در ماه‌های محرم و صفر، به دلیل ناآرامی های اخیر این انتظار محقق نشد و نه تنها شرایط از دوران کرونا سخت‌تر شده بلکه به دلیل جلوگیری از خسارات احتمالی ناشی از ناآرامی‌های اجتماعی، بسیاری از مراکز تجاری ساعت کار خود را نیز کاهش داده‌اند.

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در ادامه تأثیر شرایط فعلی در کاهش میزان خرید مردم را یادآور شد و افزود: از طرفی در نتیجه ناامنی‌های ایجاد شده میزان خرید مردم نیز به شدت کاهش یافته لذا از مدیران محترم مراکز تجاری سطح کشور خواهشمندم که در این شرایط خاص برای برندهای پوشاک فعال در آن مجتمع که از اعضای شورای عالی برندهای پوشاک ایران و تحت عضویت اتحادیه می‌باشند تمهیداتی را در نحوه پرداخت اجاره بهای مهر ماه پیش بینی فرمایید.

وی در پایان بر اهمیت هفکری و لزوم همکاری برای گذر از بحران‌ها خاطرنشان کرد: برای گذر از شرایط فعلی اقتصادی و اجتماعی برگزاری نشست‌های همفکری و تشکیل جلسات گروهی با برندهای مجتمع به جهت یافتن راه حل‌های عملی نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

ناآرامی های اخیر کشور

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر