پنجشنبه, آذر 10, 1401
10.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهپرداخت تسهیلات بانکی به بیش از ۵۰۰۰ واحد تولیدی در تهران

پرداخت تسهیلات بانکی به بیش از ۵۰۰۰ واحد تولیدی در تهران

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از پرداخت تسهیلات بانکی به ۵۰۹۸ واحد تولیدی کوچک و متوسط در استان تهران خبر داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، محمد علی مهری در پایان جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران، در خصوص تسهیلات بانکی واحدهای تولیدی و سایر مشکلات این واحدها، اظهار داشت: در این جلسه ۳۸ مصوبه پس از بحث و بررسی به نتیجه رسید که عموما مشکلات واحدهای تولیدی بود که با بانک‌ها اختلاف داشتند. در همین راستا موضوع تقسیط بدهی آن‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

وی ادامه داد: مسئله دیگر، بدهی واحدهای تولیدی به سازمان تأمین اجتماعی و تقسیط مجدد بدهی برخی از واحدها به این سازمان بود که با ۱۳ مصوبه مشکلات واحدهای مختلف استان تهران با تأمین اجتماعی حل و فصل گردید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اضافه کرد: بررسی پرداخت تسهیلات رونق تولید یکی دیگر از دستورکارهای جلسه امروز بود. گزارشی در خصوص پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان تهران در این جلسه ارائه شد؛ بر اساس آن به ۵۰۹۸ واحد تولیدی کوچک و متوسط تسهیلات مستقیم توسط بانک‌ها در استان تهران پرداخت گردیده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر