دوشنبه, آذر 7, 1401
13.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتفهرست خودروهای وارداتی منتشر شد

فهرست خودروهای وارداتی منتشر شد

سخنگوی وزارت صمت گفت: خودرو‌های وارداتی شامل هیوندا اکسنت، هیوندا‌ای ۱۰، میتسوبیشی میراژ، چانگان سی اس ۳۵، ام جی ۳ و ام جی ۶، سیتروئن C ۳ و محصولی از شرکت فولکس واگن (سئات) می‌شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از اقتصاد۲۴، طبق گزارشات رسیده در خصوص واردات خودرو، باید گفت که خودروهای وارداتی از میان برندهای کره‌ای، ژاپنی و اروپایی انتخاب می‌شوند.

نرخ سود بازرگانی خودرو‌های وارداتی بر حسب ارزش (کد) با تصویب هیئت وزرای عضو کارگروه متشکل از وزرای صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با رعایت ماده ۱۹ آیین نامه داخلی هیئت دولت به گونه‌ای تصویب می‌شود که مابه التفاوت قیمت پایه با قیمت‌های پایانی در بورس کالا معادل سود عادلانه باشد.
امید قالیباف اظهار داشت: فهرست شرکت‌های واردکننده خودرو اکنون به ۱۲ شرکت رسیده است. البته این فهرست، همچنان باز بوده و به محض اینکه شرکت متقاضی واردات خودرو شرایط لازم در آئین‌نامه واردات خودرو را احراز کند به جمع واردکنندگان خودرو می‌پیوندد.

سخنگوی وزارت صمت درباره خودروهای وارداتی گفت: واردات خودرو از بین خودرو‌هایی با برند‌های کره‌ای، ژاپنی و اروپایی انجام می‌گیرد. باید بگویم که خودرو‌هایی مانند هیوندا اکسنت، هیوندا‌ای ۱۰، میتسوبیشی میراژ، چانگان سی اس ۳۵، ام جی ۳ و ام جی ۶، سیتروئن C ۳ و محصولی از شرکت فولکس واگن (سئات) در زمره مدل خودرو‌هایی هستند که قرار است به کشور وارد شود که این خودرو‌ها در محدوده قیمت حدود ۱۰ هزار یورو قرار دارند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر