یکشنبه, آذر 13, 1401
5.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص کل بورس ۱۶ هزار واحد صعود کرد

شاخص کل بورس ۱۶ هزار واحد صعود کرد

برای چندمین روز متوالی سهامداران بورس شاهد روند صعودی بازار سرمایه هستند. در همین راستا امروز نیز شاخص کل بورس بیش از ۱۶ هزار واحد افزایش یافت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز افزایش ۱۶ هزار و ۳۵۱ واحدی را ثبت کرد و به رقم یک میلیون و ۳۴۴ هزار واحد رسید. شاخل کل با معیار هم وزن هم ۵۰۷۸ واحد افزایش یافت و در رقم ۳۷۹ هزار و ۸۶۲ واحد قرار گرفت. در این بازار ۳۴۶ هزار معامله به ارزش ۴۳ هزار و ۱۱۱ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گلگهر، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌ گذاری تامین اجتماعی، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، فولاد خوزستان و سرمایه‌ گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

علاوه بر شاخص کل بورس، در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس هم  ۱۲۷ واحد افزایش سافت و در رقم ۱۷ هزار و ۸۳۵ واحد ایستاد. در این بازار ۲۱۸ هزار معامله به ارزش ۴۶ هزار و ۸۴۶ میلیارد ریال انجام گرفت.

پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریاساسول، شرکت آهن و فولاد ارفع، سرمایه‌ گذاری صبا تامین، بیمه پاسارگاد و پالایش نفت لاوان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر