چهارشنبه, آذر 2, 1401
18.9 C
Rasht
خانهمناطق آزادایجاد مناطق آزاد جدید تسریع می شود

ایجاد مناطق آزاد جدید تسریع می شود

دبیر شورایعالی مناطق آزاد ضمن اشاره به وجود گلایه‌هایی در خصوص عملکرد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گفت: ایجاد مناطق آزاد جدید حتما تسریع می‌شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دبیر شورایعالی مناطق آزاد اظهار داشت: ایجاد مناطق آزاد جدید حتما تسریع می‌شود. گلایه‌هایی در خصوص عملکرد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی وجود دارد.

حجت‌الله عبدالملکی ادامه داد: مناطق آزاد با شرایط و خصوصیاتی ویژه در نظر گرفته شده که این مناطق را به موتور محرک اقتصاد کشور تبدیل کرده است.

وی افزود: گلایه‌هایی در خصوص عملکرد مناطق آزاد دیده می‌شود؛ مثل اشکالاتی که در بسیاری از نظام‌های اقتصادی کشور با آن مواجه هستیم، اما در مقابل این اشکالات، ظرفیت‌های قابل اعتنایی وجود دارد.

عبدالملکی با اشاره به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در مناطق آزاد، افزود: انتقال فناوری‌های پیشرفته، گسترش و تسهیل تولید، صادرات کالا و خدمات، تامین نیاز‌های ضروری و منابع مالی از خارج و مهم‌ترین آن رفاه مناسب ساکنان از جمله سیاست‌های کلی اقتصادی مقاومتی در این مناطق است که بر آن تاکید شده است.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد در پایان با بیان “در خصوص ایجاد مناطق آزاد جدید، فصل الخطاب قانون است و با توجه به تصویب قانون گذار، حتماً تسریع خواهد شد” خاطرنشان کرد: رویکرد را تغییر نمی‌دهیم بلکه تلاش می‌کنیم با همکاری، سرعت را برای رسیدن به اهداف افزایش دهیم.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر