شنبه, آذر 5, 1401
15.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتبسته حمایتی دولت امیدبخش صنوف و کسب و کارها

بسته حمایتی دولت امیدبخش صنوف و کسب و کارها

به اعتقاد یک فعال صنفی، بسته حمایتی دولت امید را به صنوف و کسب و کارها برای رهایی از شرایطی که در آن قرار دارند، برگردانده است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، مرضیه سجادی که در فروش پوشاک فعالیت دارد در خصوص بسته حمایتی دولت گفت: ناآرامی‌ها سبب کسادی در بازار شده و از سوی دیگر فیلتر شدن اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین کانال‌ها برای ارتباط با مشتری‌ها به این موضوع دامن زد و کسب و کار را به سمت کسادی و رخوت برده است.

وی ادامه داد: مدتی است که در حال توسعه فعالیت خود در نرم‌افزارهای داخلی هستیم. اما این اقدامات تنها در صورتی که دولت به کمک کسب و کارها به‌خصوص آن دسته که بیشترین فعالیتشان در فضای مجازی است بیاید کارساز خواهد بود.

این فعال صنفی افزود: بسته حمایتی دولت برای کسب و کارها امیدوارکننده است. نرم‌افزارهای داخلی به تبلیغات بیشتری نیاز دارند تا بتوان مشتری‌ها را به سمت آن‌ها سوق داد که با این بسته حمایتی دولت زمینه آن فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: تبلیغات مهم‌ترین بخش برای فروش هر واحد صنفی به شمار می‌رود. تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار با سرمایه‌های پایین از طریق همین فضای مجازی اقدام به کسب روزی برای خانواده می‌کردند که در این مدت این روند با وقفه بدی مواجه شده بود.

سجادی در پایان گفت: حال با بسته حمایتی دولت انتظار داریم تا بخش عمده‌ای از مشکلات این افراد یا سایر صنوف فعال در فضای مجازی برطرف گردد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر