سه شنبه, مهر 4, 1402
18.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص کل بورس وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شد

شاخص کل بورس وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شد

ظاهرا بازار سرمایه می‌خواهد این هفته را سبزپوش به پایان برساند. امروز هم شاهد ادامه روند صعودی بورس بودیم که شاخص کل بورس توانست دوباره کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را فتح کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز ۱۷ هزار و ۹۸۷ واحد افزایش یافت و در رقم یک میلیون و ۴۰۷ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۳۱۰۰ واحد افزایش را ثبت کرد و به رقم ۳۹۶ هزار و ۲۱۰ واحد رسید. در این بازار ۵۴۲ هزار معامله به ارزش ۷۲ هزار و ۷۰۱ میلیارد ریال انجام گرفت.

معدنی و صنعتی چادرملو، سرمایه‌ گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت تهران، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌ گذاری غدیر، سرمایه‌ گذاری صندوق بازنشستگی و ملی صنایع مس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در سوی دیگر بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس رشدی ۱۱۷ واحدی را ثبت کرد و تا رقم ۱۸ هزار و ۳۴۸ واحد بالا رفت. معامله گران این بازار ۲۵۹ هزار معامله انجام دادند که ۶۶ هزار و ۹۷۸ میلیارد ریال ارزش داشت.

شرکت آهن و فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، سرمایه‌ گذاری صباتامین، گروه توسعه مالی مهر آیندگان، فرابورس ایران، فولاد هرمزگان جنوب و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر