دوشنبه, آذر 7, 1401
11.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشپرداخت معوقه افزایش حقوق ها در آبان‌ ماه

پرداخت معوقه افزایش حقوق ها در آبان‌ ماه

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: معوقه افزایش حقوق ها در آبان‌ ماه پرداخت خواهد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، معوقه افزایش حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان در آبان ماه پرداخت خواهد شد. مسعود میرکاظمی پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز منابع و مصارف کشور در 7 ماهه اخیر مورد بررسی قرار گرفت. همچنین میزان دریافت حقوق مالکانه معادن و اشکالاتی که در جدول ابلاغی بوده، بررسی شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: در نشست امروز 2 راهکار برای حل این مشکل که در ماه‌های آتی درآمدها افزایش می‌یابد، تدبیر شد تا پرداخت‌های مربوط به این موضوع به استان‌ها انجام شود.

میرکاظمی همچنین درباره ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان لشکری و کشوری، گفت: مجلس اصلاحاتی در لایحه دولت در این زمینه انجام داد که دولت نیز با آن موافق بود. معوقه افزایش حقوق از مهرماه محاسبه و در آبان ماه پرداخت می‌شود.

وی درباره کسری بودجه در سال جاری، بیان داشت: می‌توان گفت امسال نخستین سالی است که طی چند سال گذشته 40 درصد درآمد نفتی وارد صندوق توسعه ملی می‌شود. این در حالی است که در سنوات قبل اجازه گرفته می‌شد و 20 درصد به صندوق توسعه واریز می‌شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: الحمدالله امروز در هزینه‌های جاری و اجتناب‌ناپذیر کسری نداشتیم. حتی از ابتدای سال و در شش ماه 40 هزار میلیارد تومان به حوزه عمرانی پرداخت گردیده است.

میرکاظمی در پایان تصریح کرد: قاعدتا درآمدهای دولت در نیمه دوم سال بهتر خواهد شد و ان شاء الله در نیمه دوم حتی پرداخت‌های عمرانی نیز افزایش پیدا می‌کند و وضعیت پروژه‌ها بهتر می‌شود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر