سه شنبه, شهریور 28, 1402
17.5 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسروند صعودی بازار سهام متوقف شد

روند صعودی بازار سهام متوقف شد

امروز بازار سهام بعد از چندین روز صعودی، روندی نزولی به خود گرفت و شاخص‌های این بازار قرمزپوش شدند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، در معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس ۶۹۳۷ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۴۱۹ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز کاهشی ۸۰ واحدی را ثبت کرد و در رقم ۴۰۱ هزار و ۸۲۶ واحد قرار گرفت. در این بازار ۳۹۰ هزار معامله به ارزش ۳۸ هزار و ۶۳۶ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت بندرعباس و پتروشیمی پردیس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سهام، شاخص کل فرابورس کاهشی ۱۷ واحدی  را رقم زد و به ۱۸ هزار و ۵۲۳ واحد رسید. در این بازار ۱۸۴ هزار معامله انجام گرفت که ۱۳۴ هزار و ۸۳ میلیارد ریال ارزش داشت.

پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریاساسول، بیمه اتکای ایرانیان و بیمه سامان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پالایش نفت لاوان، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و تولید نیروی بریق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر