سه شنبه, آذر 1, 1401
12.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشنمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا فرصتی برای ورود شرکت های دانش بنیان...

نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا فرصتی برای ورود شرکت های دانش بنیان به بازار آفریقا

پاویون ایران در نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا که در استانبول ترکیه برگزار می‌شود، برپا خواهد شد تا باعث تسهیل مسیر رسیدن شرکت های دانش بنیان به بازار آفریقا شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برپایی این پاویون در نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا کرده است تا محصولات و خدمات تولید شده در زیست بوم فناوری و نوآوری کشورمان به بازار آفریقا ورود پیدا کند.

شرکت‌های فعال در زمینه «نفت، گاز، پتروشیمی، پلیمر و پلاستیک»، «محصولات کشاورزی، ماشین‌آلات، نوشیدنی، مواد غذایی و بسته‌بندی»، «تجهیزات پزشکی، سلامت و دارو»، «خدمات فنی و مهندسی»، «صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات»، «حمل و نقل و لجستیک»، «ساختمان و مصالح ساختمانی»، «گردشگری»، «فناوری اطلاعات، مخابرات، برق، الکترونیک و شهر هوشمند»، «صنایع معدنی» و «منسوجات، پوشاک، کیف و کفش» می‌توانند در این پاویون محصولات خود را به نمایش بگذارند.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا به منظور ایجاد یک شبکه تجاری و صادراتی گسترده به آفریقا و افزایش حجم تجارت بین ترکیه و دیگر کشورهای حاضر در این نمایشگاه با کشورهای آفریقایی از ۲۶ تا ۲۸ آذر ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار خواهد شد.

نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا فرصت ملاقات با برندها و تامین کنندگان پیشروی جهان، تحقیق، تجارت، کشف نوآوری‌ها و بهره‌مندی از تجربه تصمیم گیرندگان پیشرو در صنایع مختلف را در زیر یک سقف فراهم می‌آورد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر