شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهمناطق آزادبه دنبال رفع سریع مشکلات سرمایه گذاران مناطق آزاد کشور هستیم

به دنبال رفع سریع مشکلات سرمایه گذاران مناطق آزاد کشور هستیم

دبیر شورایعالی مناطق آزاد سرمایه گذاران را فرماندهان اقتصاد مقاومتی در کشور دانست و گفت: به دنبال رفع سریع مشکلات سرمایه گذاران مناطق آزاد کشور هستیم.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، حجت الله عبدالملکی در جمع فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و اعضای شورای هماهنگی و همکاری اقتصادی مناطق آزاد کشور؛ تولید را رکن اصلی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان، ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی هستند. ضروری است مشکلات اساسی سرمایه گذاران مناطق آزاد را شناسایی کنیم و با پیگیری های مستمر به دنبال رفع هرچه سریع‌تر این موانع باشیم.

عبدالملکی ادامه داد: ضروری است تمام مشوق‌ها و مزیت‌هایی که به موجب قوانین اولیه مناطق آزاد آمده است و توسط قوانین بعدی نقض شده‌اند مورد شناسایی قرار گرفته و از طریق مجاری قانونی به این مناطق بازگردانده شود.

وی افزود: مناطق آزاد می‌توانند موتور محرک اقتصاد کشور باشند. با توجه به همراهی وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی، باید تلاش کنیم با همکاری یکدیگر، مناطق آزاد را به مقاصد اصلی سرمایه گذاری تبدیل کنیم و از این ظرفیت برای بهبود شرایط فعلی مناطق آزاد استفاده کنیم.

در این نشست هریک از سرمایه گذاران مناطق آزاد کشور و فعالان اقتصادی این مناطق در خصوص موانع و مشکلات موجود در مناطق آزاد موضوعاتی را مطرح و جهت رفع این موانع پیشنهاداتی ارائه کردند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر