یکشنبه, آذر 6, 1401
12.9 C
Rasht
خانهمناطق آزاداصلی ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در...

اصلی ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد را تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران عنوان کرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی در جریان جلسه شورای معاونین سازمان عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد را تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران دانست. وی با برشمردن مولفه‌های انقلابی بودن، بر لزوم توسعه ارتباطات با کشورهای حوزه هدف این منطقه تأکید کرد.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، استفاده از خرد جمعی، فراگیری تصمیم سازی گروهی در فرایند تصمیم گیری، خود شریک قلمداد کردن افراد حاضر در نتایج حاصل از تصمیمات، پرورش مدیران کارآمدتر و آگاه تر به همراه نتایج به مراتب بهتر در مقایسه با تصمیم گیری‌های فردی را از مهمترین دستاوردهای جلسات شورای اداری ارزیابی کرد.

وی با اشاره به مهمترین رویکرد دولت سیزدهم به عنوان انقلابی گردی و انقلابی بودن، گفت: مردمی بودن و در دسترس بودن در ارتباط با خدمات رسانی به سرمایه گذار و ارباب رجوع در کنار فساد ستیزی که تکمیل کننده مدیر سالم است دو مولفه اولیه هر فرد انقلابی است.

فرهادی اظهار داشت: یکی از مهمترین منشأهای فساد، انباشته شدن امور است. سرعت بخشیدن در عین لحاظ کردن قانون و مقررات یکی از سازوکارهای جلوگیری از ایجاد فساد محسوب می‌شود. کارآمدی در امور مدیریتی و خدمات رسانی یکی از مهمترین شاخص های انقلابی بودن به شمار می‌رود و تکمیل کننده این مهم، حفظ و عمل به شعائر دینی در امور و فرایندهای کاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی عمده ترین و اصلی ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد را تسهیل و سرعت بخشیدن به امور خدمات رسانی به سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اعلام کرد و یادآور شد: مأموریت اصلی ما روان سازی، تسریع در روندهای اداری و خدمات رسانی به منظور اجرا و بهره برداری از طرح های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران است؛ چراکه با به جریان افتادن سرمایه، به هدف رونق فضای کسب و کار از طریق ایجاد اشتغال و رسیدن به تولید و صادرات که رویکرد اصلی منطقه آزاد است، نائل می‌شویم.

وی اولویت اصلی و فوری منطقه آزاد انزلی را تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام برجای مانده از گذشته عنوان کرد و تعریف طرح های زیرساختی جدید برای سال ۱۴۰۲ در منطقه متبوع خود را مهمترین برنامه های کاری حوزه معاونت فنی و عمرانی این سازمان دانست.

فرهادی در پایان خاطرنشان کرد: منطقه آزاد انزلی در محل تلاقی کریدورهای بین المللی و دروازه ورود به بازارهای دریای خزر و کشورهای اوراسیا محسوب می‌شود. باید مراودات و ارتباطات با کشورهای این دو حوزه افزایش یابد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر