شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهوضعیت پرداخت وام ساخت مسکن روستایی

وضعیت پرداخت وام ساخت مسکن روستایی

بر اساس اعلام معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ۵۶ هزار نفری که وام ۱۰۰ میلیونی گرفتند برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان دیگر وام ۲۰۰ میلیونی ساخت مسکن روستایی به بانک معرفی خواهند شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص افزایش مبلغ وام ساخت مسکن روستایی از ۱۰۰ به ۲۰۰ میلیون تومان و آغاز پرداخت این وام به متقاضیان توضیحاتی ارائه داد.

آقای جودی در رابطه با هموطنانی که وام ۱۰۰ میلیون تومانی گرفته و درخواست دارند تا از ۱۰۰ میلیون دیگر هم بهره‌مند شوند، اظهار داشت: تصمیمات جدید در این خصوص به زودی ابلاغ خواهد شد. بر اساس مصوبه شهریورماه دولت محترم با حمایت ویژه آقای رئیس جمهور و پشتیبانی دولت مصوب کردند وام ساخت مسکن روستایی از ۱۰۰ میلیون تومان به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یابد.

وی افزود: در هفته گذشته حدود ۲۲ هزار نفر به بانک‌های عامل معرفی شدند که با حمایت و همکاری بسیار مناسب سیستم بانکی حدود ۴۵۰ نفر در همین هفته گذشته موفق به دریافت تسهیلات مسکن روستایی شدند.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در مصوبه‌ دولت خوشبختانه این پیش بینی هم صورت گرفته افرادی که از ۲۴ آبان ماه سال ۱۴۰۰ وام ۱۰۰ میلیونی گرفتند این امکان برایشان فراهم شده که سقف وام شان به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یابد.

آقای جودی درباره تعداد متقاضیان دریافت مابقی این تسهیلات، یادآور شد: طبق آماری که داریم و در سامانه ثبت است افرادی که از ۲۴ آذر سال ۱۴۰۰ وام ۱۰۰ میلیونی گرفتند ۵۶ هزار نفر هستند که این‌ها را در همین روز‌های آتی به بانک معرفی خواهیم کرد. افراد جدیدی هم در همین دو سه هفته‌ای که اعلام شد وام ساخت مسکن روستایی افزایش یافته به شعب بنیاد مسکن مراجعه کردند. نزدیک به ۲۰۰ هزار تقاضا داریم که به بانک‌های عامل به مرور معرفی می‌شوند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر