شنبه, آذر 5, 1401
20.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیدولت ۳۰ نوع حمایت جدید برای پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی...

دولت ۳۰ نوع حمایت جدید برای پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی پیش بینی کرده است

بر اساس اعلام وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، ۳۰ نوع حمایت و قابلیت جدید در آیین‌نامه حمایتی دولت از کسب و کارهای اینترنتی پیش‌بینی شده است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، عیسی زارع‌پور در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دولت آیین‌نامه‌ای برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و پلتفرم‌هایی که میزبان این کسب‌وکارها هستند تصویب کردیم.

وی ادامه داد: ۳۰ نوع حمایت و قابلیت جدید برای کسب و کارهای اینترنتی پیش‌بینی شده و از تسهیل صدور مجوز تا معافیت مالیاتی در این آیین‌نامه آمده است.

زارع‌پور خاطرنشان کرد: ثبت‌نام در پلتفرم‌های داخلی مورد تایید به معنای گرفتن مجوز خواهد بود. هم معافیت مالیاتی و هم بسته‌های تبلیغاتی و هم اینکه در آینده خدمات الکترونیکی دولتی از طریق این پلتفرم‌ها به مردم ارائه خواهد شد.

وزیر ارتباطات اظهار داشت: قدم اول برای اجرای آیین‌نامه این بود که بدانیم کدام‌ پلتفرم‌ها مشمول دریافت این آیین‌نامه هستند که ضوابط مربوطه در روز یکشنبه اعلام و ابلاغ گردید و فراخوانی هم داده‌ایم که ظرف یکی دو هفته آینده نتایج آن مشخص خواهد شد.

وی در پایان گفت: پس از آن، هم خود پلتفرم‌ها و هم کسب‌وکارهایی که روی آن فعالیت می‌کنند مشمول حمایت‌هایی می‌شوند. دولت مصمم است کسب و کارهای اینترنتی را در داخل کشور رونق ببخشد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر