شنبه, مهر 1, 1402
22.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتتسهیلات با نرخ سود ۱۴ درصد به واحدهای تولیدی دانش بنیان و...

تسهیلات با نرخ سود ۱۴ درصد به واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور پرداخت می‌شود

بر اساس اعلام سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، تسهیلات با نرخ سود ۱۴ درصد به واحدهای دانش بنیان و صادرات محور توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک پرداخت می‌شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با همکاری بانک سپه به واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور تسهیلات مالی با نرخ ترجیحی (نرخ سود) ۱۴ درصد پرداخت می‌کند. این تسهیلات جهت تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت در اختیار واحدهای دانش بنیان قرار می‌گیرد.

این تسهیلات در راستای تفاهم نامه منعقد شده میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و بانک سپه برای حمایت از بخش تولید و صنایع کوچک با پرداخت تسهیلات تلفیقی بوده است.

در مجموع مبلغ ۹۰ میلیارد تومان برای اعتبار بخشی به صنایع کوچک با اولویت واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور اختصاص داده شده است.

همانطور که گفته شد، تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت (جهت خرید ماشین آلات) با نرخ ترجیحی ۱۴ درصد خواهد بود.

فرآیند پرداخت این تسهیلات از طریق سامانه صدور ضمانتنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک انجام می‌پذیرد که لینک ورود به آن به نشانی www.sif.ir است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر