پنجشنبه, آذر 10, 1401
9.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسآخرین فرصت برای خرید برگه سهام یار

آخرین فرصت برای خرید برگه سهام یار

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس اعلام کرد: امروز آخرین فرصت برای خرید برگه سهام یار برای بیمه کردن سبد سهام است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری فارس، امیر صبائی در خصوص مهلت خرید برگه سهام یار اظهار داشت: با تصویب سازمان بورس قرار شد برای حمایت از سهامداران خرد که ارزش سبد سهام آن‌ها تا 100 میلیون تومان است با خرید یک برگه از اوراق سهام یار به عنوان اوراق اختیار فروش تبعی نسبت به بیمه کردن اصل و سود سبد سهام خود به مدت یک سال اقدام کنند.

وی ادامه داد: همه سرمایه‌گذاران حقیقی که ارزش سبد سهام آن‌ها کمتر از صد میلیون تومان باشد، با خرید یک ورقه یک ریالی سهام‌یار به شرط آنکه از تاریخ 4 آبان سال جاری تا 4 آبان سال آینده سهام خود را نفروشند، اصل سرمایه آن‌ها به علاوه 20 درصد سود معادل سود سپرده بانکی برای آن‌ها تضمین می‌شود.

به گفته صبائی؛ اگر یک نفر با سبد 100 میلیونی سهام برگه سهام یار خریده باشد و سال آینده ارزش سبد سهام او به 90 میلیون تومان برسد، سال آینده 30 میلیون تومان به عنوان اصل و سود سهام خود دریافت خواهد کرد..

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس افزود: تاکنون 250 هزار نفر کد حقیقی برگه سهام یار را خریده و نسبت به بیمه کردن سبد سهام خود اقدام کرده‌اند.

صبائی در پایان درباره امکان تمدید اجرای این طرح خاطرنشان کرد: چنانچه سازمان بورس صلاح بداند تا پایان جلسه معاملاتی امروز تصمیم‌گیری و از طریق بورس تهران اطلاع‌رسانی انجام خواهد گرفت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر